Paruky a vlasové integrace

Paruky mohou být vyrobeny z umělých vlasů, pravých vlasů nebo kombinace pravých a umělých vlasů. Zakázkové paruky je možné vyrobit také z evropských vlasů, dle vlastního výběru. Paruky lze samozřejmě dodatečně upravit podle požadavků zákazníka.

Paruky od firmy Natur Hair jsou navrženy tak, aby splňovaly i ta nejnáročnější očekávání. Díky kombinaci různých odstínů vlasů při jejich výrobě, se u těchto paruk dosahuje velmi přirozeného vzhledu.
Podklad paruky bývá zakončen bez výrazných okrajů a je vytvořen buď z transparentního materiálu, nebo jemné tkaniny různé hustoty a vzoru (40 druhů). Toto je velmi důležité kritérium pro opravdu přirozený vzhled paruky. Barva pokožky je totiž mezi vlasy viditelná. U některých typů paruk jsou vlasy poutkovány i po jednotlivých vlasech.

Prodej kosmetiky naleznete zde


další informace

Standard

paruky z umělých vlasů

Celá paruka je strojově vyrobena z umělého vlákna. V místě čela a vrcholu hlavy jsou tresy našité na jemné tkanině. U některých typů jsou v přední části a kolem uší plošky vhodné k přilepení k pokožce. Tyto paruky nemohou být barveny ani trvaleny. Výborně se udržují, protože se po umytí vždy vrací do svého původního tvaru. Z toho však vyplývá, že změna účesu u tohoto druhu paruk, není v domácích podmínkách zrovna snadná.
Přesto, že se jedná o nejlevnější řadu paruk, jsou navrženy a barevně sladěny tak, aby vypadaly velmi přirozeně.

Nabídka paruk vstup zde

Klasik

paruky z pravých vlasů

Paruka je ručně poutkována v oblasti čela a vrcholu hlavy, na speciálním podkladovém materiálu. Jedná se o kombinaci velmi jemného, průhledného a prodyšného MONO-MATERIÁLU na vrcholu hlavy a tenkého PU-MATERIÁLU v oblasti čela. Tato kombinace umožňuje velmi přirozený pohled vlasové pokožky. Zátylek a část krku tvoří tresový podklad. Velikost paruky je možno upravit gumičkou. V zátylku a po stranách jsou plošky, které je možné přilepit k pokožce.

Nabídka paruk vstup zde

Custom

Pro ty nejnáročnější zákazníky můžeme nabídnout zakázkovou výrobu paruk. Při výrobě na zakázku klademe důraz na všechny Vaše požadavky a to do nejmenšího detailu. Velikost, tvar hlavy, druh vlasů, hustota vlasu, barva, délka a konečná úprava jsou přesně podle Vašich požadavků. Zakázkové paruky jsou vyrobeny podle přesného odlitku hlavy zákazníka a jsou ručně poutkovány. Tyto paruky jsou vyráběny většinou z nejkvalitnějších evropských vlasů, ale mohou být vyrobeny i z indických vlasů nebo vlasů umělých.

Kvalita, se kterou jsou tyto výrobky navrženy a vyrobeny, uspokojí i ta nejnáročnější očekávání.